Služby společnosti DAHAL s.r.o. - rekonstrukce a opravy průmyslových objektů

 1. 1Hydroizolace a tepelné izolace plochých střech

  Hydroizolace Odborně a kvalitně opravíme nebo zhotovíme novou střechu, zaizolujeme ji proti zatékání i únikům tepla. Používáme osvědčené materiály nebo certifikované skladby dle požadavků zadavatele v provedení střech z fóliových systémů, modifikovaných pásů, sendvičových panelů nebo skládaných plášťů s plechovými krytinami.

 2. 2Rekonstrukce a opravy střešních světlíků včetně odvětrávacích prvků

  Rekonstrukce světlíků Nabízíme systém obloukových světlíků s lehkou, vysoce odolnou konstrukcí, vyrobenou z hliníkových profilů a zasklením z komůrkového polykarbonátu. Opravíme klasické sedlové světlíky. Součástí jsou také odvětrávací prvky - ventilační křídla, elektrické ventilátory a samočinné nebo hybridní ventilační turbíny, případně dle požadavku i RWA systémy. Naše světlíky přinášejí energetickou úsporu, vyznačují se dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu.

 3. 3Rekonstrukce a montáž prosvětlení stěn

  Prosvětlovací stěny Prosvětlení stěn, celoplošné nebo v pásech při použití polykarbonátu má významný vliv na optimalizaci pracovního prostředí týkající se vytvoření světelné pohody, stabilizace teploty v interiéru bez výkyvů a v neposlední řadě na snížení nákladů spojených s vytápěním objektů. Různé druhy polykarbonátů umožňují vytvořit optimální kombinaci pro jakýkoliv objekt.

 4. 4Dodávka a montáž opláštění a zateplování budov

  Opláštění a případné zateplení objektů provádíme systémem tzv. skládaných plášťů, s použitím trapézových plechů různých tvarů a materiálů nebo sendvičových panelů s různými jádry (PUR, PIR, minerální výplň atd.).

Vaše spokojenost je našim cílem!


 • Rekonstrukce průmyslových objektů
 • Rekonstrukce střešních plášťů
 • Montáž střešních světlíků
 • Prosvětlování, opláštění a zateplování objektů